фітнес, спорт, піт
Вчені хочуть розробити антибіотик, заснований на людському поті

Людський піт містить Dermcidin – це хімічна речовина, яка володіє потужними антибактеріальними властивостями. Dermcidin здатний руйнувати хвороботворних мікробів, перебуваючи в слабокислому або солоному середовища. Вченим вдалося з’ясувати атомну структуру Dermcidin, зараз вони сподіваються виробити антибіотики на основі цієї речовини.

На сьогоднішній день питання про створення нових антибіотиків дуже важливе і актуальне, тому що все більше і більше інфекцій виробляють імунітет до антибіотиків і не піддаються лікуванню. Сьогодні вченим відомо більше 1700 природних антибіотиків, які можуть наштовхнути на розробку нових ефективних ліків для людини.

Dermcidin – це речовина, яка виділяється потовими залозами. Так. Якщо на шкірі утворюється невеликий поріз, то Dermcidin швидко вбиває інфекції. Він здатний вразити клітинну мембрану бактерії, яка втрачає здатність до швидкого видозміні. Саме тому стійкість мікроорганізмів стає невеликою. До речі, Dermcidin також здатний захищати від різних бактерій, в тому числі від золотистого стафілокока і туберкульозної палички.

Однак не завжди ця речовина може перебувати на сторожі вашого здоров’я, підступні бактерії все ж можуть проникнути у ваш організм, саме тому лікарі рекомендують щорічно проходити обстеження організму. Якщо аналізи покажуть наявність паразитів у вашому організмі, то вам призначать процедуру цеппінг, яка допоможе швидко і безболісно від них позбутися.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.