UnionPay

В Україні в цьому році почне роботу китайська платіжна система UnionPay, повідомив сьогодні глава представництва компанії в країнах СНД Саша Фань.

В даний час з країн СНД карти UnionPay приймаються до оплати в Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Таджикистані та Грузії. «Очікується, що цього року вони також будуть прийматися в Азербайджані і Україні», – сказав він.

Емісію карт здійснюють банки Росії, Казахстану та Узбекистану. Цього року до них також повинні приєднатися установи в Азербайджані, Грузії, Таджикистані та Киргизстані.

Загальний обсяг емісії карт UnionPay в світі складає 3,4 млрд штук. Карти системи приймаються в 141 країні світу і більш ніж 1 млн банкоматів.

Нагадаємо, згідно з даними Нацбанку, кількість власників платіжних карт в Україні в 2012 році зросло на чверть – з 35,2 млн до 44,3 млн осіб. При цьому загальна кількість платіжних карток у країні зросла майже до 70 млн штук, з яких активні (за якими була здійснена мінімум одна операція за три місяці) – 33,1 млн штук.

За матеріалами ЛБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.