Євген Морозенко
Євген Морозенко

У Партії регіонів запропонували внести зміни щодо створення та використання корпоративних амортизаційних депозитних рахунків житлових будинків, в результаті яких з власників квартир будуть брати 50 копійок за кожен квадратний метр житла.

Про це йдеться в законопроекті № 2948 від 29 квітня 2013 року, автором якого є регіонал Євген Морозенко, повідомляє Forbes.

«Нормами чинного законодавства не передбачено залучення додаткових коштів на утримання і ремонт житла за рахунок інших джерел фінансування, а тому пропонується внести до них відповідні доповнення», – йдеться в обгрунтуванні необхідності прийняття акта.

Також у документі сказано, що законопроект пропонується з метою законодавчого забезпечення порядку формування корпоративних амортизаційних коштів як додаткових інвестицій на утримання та ремонт житлового фонду.

«Ці кошти пропонується створювати за рахунок балансоутримувача житлових будинків, а також внесків власників та мешканців квартир і мешканців гуртожитків з використанням їх за прямим призначенням – на благоустрій та ремонт будинків, гуртожитків, індивідуальних квартир і їх інженерних мереж», – йдеться в записці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.