Юлія Тимошенко

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликала президента Віктора Януковича оприлюднити текст меморандуму про отримання Україною статусу спостерігача в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану, що планується підписати 31 травня.

Я вимагаю від вас, Віктор Федорович, негайно, сьогодні оприлюднити текст меморандуму, що ви збираєтеся підписувати завтра в Білорусі, і доповісти у Верховній Раді про те, що ви надумали робити з долею 46 млн українців

, – йдеться у зверненні, опублікованому на сайті “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко вважає заяву Віктра Януковича про намір підписати такий меморандум сенсаційним повідомленням про зміну стратегічного вектора України з Європейського Союзу на інтеграцію в Митний союз.

Лідер опозиції вимагає від президента відкласти підписання меморандуму на період публічного обговорення суті цього документа й вираження відношення до нього українців.

“Ви не маєте права самовільно вирішувати долю України, спонтанно, на пляжі, без краваток та керуючись лише своїм власним інтересом”, – підсумувала пані Тимошенко.

29 травня країни Митного союзу ЄЕП підтримали намір України стати спостерігачем у цій організації.

Віктор Янукович прогнозує, що меморандум про одержання Україною статусу спостерігача в Митному союзі буде підписано 31 травня.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.