Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Печерський районний суд Києва завершив допит помічника колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка Петра Кириченка, який був на відеозв’язку із Сан-Франциска.

Він сказав, що особисто відвозив готівку одному з виконавців убивства Євгена Щербаня у 1996 році Олександру Мільченку на прізвисько “Матрос”, і заявив, що замовниками вбивства донецького бізнесмена були Павло Лазаренко і Юлія Тимошенко.

Петро Кириченко припустив, що підставою для вбивства могло бути те, що корпорацію ЄЕСУ в ті часи не допускали до енергетичного ринку Донецька.

У відповідь на запитання захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка свідок визнав, що він не має жодних фото-, відео- або аудіодоказів того, що колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко була знайома з Олександром Мільченком і Євгеном Кушніром.

На всі питання захисника Тимошенко Сергія Власенка, пов’язані із ним особисто і його близькими та сімейним бізнесом, Кириченко відповідати відмовився, мотивуючи це статтею 63 Кримінально-процесуального кодексу (право не відповідати на питання, пов’язані з ним і його близькими).

Тимошенко звинувачує Кириченка в наданні неправдивих свідчень у справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.