Олександр Стоян
Олександр Стоян

Народний депутат Партії Регіонів Олександр Стоян запропонував представникам «Свободи» організувати диктант для нардепів різних фракцій. Про це він заявив на сесії ВР.

Стоян на знак протесту проти криків «свободівців» у Верховній Раді, які протягом засідання, коли хтось із депутатів починав говорити російською мовою, кричали: «Україна», заговорив російською мовою.

«Я ніколи у Верховній Раді не виступав російською мовою, але сьогодні на знак протесту я виступаю російською мовою. Не тисніть, будь ласка, на психологію виборців і депутатів, якщо ви хочете «горлати», то це не підвищить рейтингу української мови. Ви заважаєте депутатам виступати, і це шкодить українській мові », – заявив Стоян.

Він також запропонував «свободівцям» провести диктант серед депутатів, якщо вони хочуть дізнатися, хто краще володіє державною мовою.

«Я пропоную зустрітися по три людини з фракції і написати диктант. Ви побачите, що депутати ПР добре володіють українською мовою. Ще ви кричите «тушка», так от, справжня тушка – це Олег Тягнибок», – сказав Стоян.

Джерело Polemika

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.