VK, ВКонтакте
«ВКонтакте» хочуть зробити платною

Питання про монетизацію соціальної мережі обговорять на раді директорів, яка пройде в найближчі дні. Рішення зробити сервіс платним було прийнято фондом United Capital Partners, який нещодавно купив 48% акцій vk.com.

«Компанія повинна показати, що вміє заробляти гроші», – пояснив керуючий партнер UCP Ілля Щербович в інтерв’ю телеканалу «Росія 24». За його словами, UCP зацікавлена ​​у подальшому розвитку «ВКонтакте» і виході соцмережі на IPO. Розміщення акцій повинно відбутися в найближчі п’ять-шість років.

Зараз виручка на одного користувача у «ВКонтакте» в 2,5 рази менше, ніж у «Однокласників», і в п’ять разів менше, ніж у Facebook. За доходами від реклами «ВКонтакте» поступається «Однокласникам» в два рази, а Facebook – у сім разів.

Ілля Щербович зазначив, що керівництво фонду United Capital Partners не збирається кардинально змінювати концепцію найпопулярнішою в Росії соціальної мережі. Менеджери хочуть знайти компроміс між прибутковістю і збільшенням бази користувачів. Міняти команду працівників соцмережі і зміщувати з посади її директора Павла Дурова також не планується.

Нагадаємо, 17 квітня стало відомо про те, що акціонери «ВКонтакте» Лев Левієв і В’ячеслав Мірілашвілі продали свої частки в соціальній мережі консорціуму інвесторів на чолі з фондом UCP. У Павла Дурова залишається 12% акцій, ще 40% – у Mail.ru.

Джерело RT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.