Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Рената Кузьміна за справу Тимошенко ЗМІ порівнюють з Єжовим, і хоча посадити колишню прем’єр-міністра України було колективним рішенням, світ кляне саме Кузьміна.

Про це в інтерв’ю розповів Ілля Осадчук.

Ренат Кузьмін – «єдиний вірний чоловік Президенту на всі 1000 відсотків. Він поклав заради Януковича на плаху свою репутацію і сімейне благополуччя. Він зібрав весь бруд з усієї партії регіонів. Посадити Тимошенко було колективне рішення, а світ кляне Кузьміна. ЗМІ зараз його порівнює з Єжовим: «Спасибі, Єжов, що, тривогу будя, стоїш ти на сторожі країни і вождя». Схожості немає, але елементи стали проявлятися», – упевнений Осадчук.

У той же час експерт застерігає:

«Навколо Кузьміна стали з’являтися нові люди – заступники, до них переходить все більше і більше повноважень і завдань, які перебували у віданні Кузьміна. Нехороші ознаки. Через добре виховання Кузьмін залишається відданим Президенту до кінця».

Нагадаємо, сьогодні Рінат Кузьмін оприлюднив нові дані у справі про вбивство народного депутата України Євгена Щербаня. Так, стало відомо, що неодноразово допитувався по цій справі олігарх Рінат Ахметов і в Генпрокуратурі є протоколи його допитів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.