Юрій Луценко
Юрій Луценко

Насамперед потрібно звільнити колишнього прем’єра України Юлію Тимошенко, а потім зайнятися звільненням України шляхом зламу карального холдингу «ГПУ-МВС-суди».

Про це заявив колишній голова МВС Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook

«Абсолютно передбачувано Суд підтвердив незаконність арешту Юлії Тимошенко. Щоб там не бурмотіла ГПУ, це означає, що за вказівкою Януковича організована прокурорсько-суддівська група свідомо порушила ратифіковану ВРУ міжнародну конвенцію, яка, згідно з українським законом, і при старому, і при новому КПК є джерелом права в Україні», – заявляє екс-міністр.

Луценко заявив: «Не приходиться розраховувати, що гарант Конституції – він же організатор політрепресій- зніме з посад причетних до скоєного посадового злочину осіб . Отже прийдеться знімати такого гаранта.»

Але перш за все повинна бути звільнена Юлія Тимошенко, вважає колишній міністр. «Її арешт – незаконний. Це вже не політичне гасло, а правовий висновок», – говорить він.

«Наступний крок – звільнення України. Для цього треба зламати каральний холдинг гпу- мвс- суди шляхом його розпуску, прийняття європейської законодавчої бази та набору нового персоналу через детектор брехні, погодження на провокацію хабаря та декларування видатків щодо правоохоронців, суддів та членів їх родин», – додає на закінчення Ю. Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.