Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Позафракційний депутат Сергій Міщенко і депутат від УДАРу Микола Паламарчук внесли законопроект, що припускає змінити положення про те, що для помилування необхідно прохання про це самого засудженого.

«Законопроект написаний для того, щоб помилувати Юлію Тимошенко. Ми пропонуємо закріпити право клопотати про помилування не тільки за самим засудженим, але і за народними депутатами, захисниками, родичами», – пояснив Міщенко.

Регіонали продовжують стверджувати, що ці зміни не допоможуть звільнити Тимошенко.

«У Конституції написано, що право на помилування – це абсолютна прерогатива і право президента, а процедура прописана у відповідному указі. Я не буду підтримувати даний законопроект, оскільки вважаю, що прохання про помилування – це акт каяття у скоєному, а значить, його повинен просити сам засуджений, а не хтось інший», – заявив депутат від ПР Володимир Олійник.
Це не перша спроба опозиції придумати нововведення, які допоможуть звільненню екс-прем’єра. Раніше соратники Тимошенко пропонували парламенту декриміналізувати статті 364 і 365 Кримінального кодексу, а також зверталися до президента з клопотанням про її помилування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.