Google
Пошуковий гігант Google

Рішення інтернет-корпорації Google змінити у своєму пошуковику назву “Палестинські території” на “Палестину” викликало неоднозначну реакцію на Близькому Сході. Ізраїль обурений, оскільки Палестина входить до його складу на правах автономії. Натомість палестинці сприйняли це з радістю та натхненням.

“Люди, які планують приїхати у туристичну подорож до Палестини, шукаючи Палестину в Google, не можуть її знайти, ані жодної інформації про неї. А тому цей крок нам безумовно допоможе”, – каже житель Рамалли.

Колишній палестинський міністр, а нині радник президента Сабрі Сайдем назвав подію віртуальною перемогою: “Важливо відчинити ворота для компаній, зламати бар‘єр страху та вагань у цій царині. Це — запрошення Палестини до віртуальної мапи.”

Міністерство закордонних справ Ізраїлю закликало Google переглянути свою позицію:

“Google може робити, що йому заманеться, навіть карту Неверленду, якщо захоче, і це буде чудово. Однак виникає лише одне питання: чому приватна інтернет-компанія прагне втручатися у міжнародну політику та міжнародну дипломатію, а надто, у таке неоднозначне питання?” —заявив речник МЗС Їгал Палмор.

Ізраїль переконаний, що такий крок зашкодить мирним перемовинам на Близькому Сході. Тим часом, Google пояснив, що змінив назву у своєму пошуковику, оскільки Палестинська автономія отримала статус держави-спостерігача в ООН та була прийнята до інших міжнародних організацій.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.