Тимошенко Олександр

Чоловік ув’язненої екс-прем’єра Юлії Тимошенко Олександр у відповідь на інтерв’ю Рената Кузьміна, де той звинуватив його у наймі іноземних лобістів та організації кампанії з дискредитації слідчих, стверджує, що для дискредитації української влади, особливо ГПУ, нікого наймати вже не потрібно: такого високого негативного рейтингу керівництво країни не мало за всі роки незалежної України.

«У нас в Україні наймають тільки таких, як Ренат Кузьмін, для розправи над своїми політичними опонентами», – стверджує Олександр Тимошенко, нині політичний біженець у Чехії.

Також чоловік Юлії Тимошенко стверджує, що бачив Мельниченка один раз в житті: зустрілися вони в Празі і Мельниченко запропонував Тимошенко свої послуги за винагороду.

«Сказав, ніби у нього на плівках щось є про нібито причетність «Януковича і Ко» до вбивства Щербаня. Я поважаю себе і репутацію чесних людей. Мельниченко – людина без честі і совісті», – пише Олександр Тимошенко українському Форбс.

Він також упевнений, що зараз «майор повністю ліг під «проффессора юридичних наук» Кузьміна з усіма витікаючими для нього особисто і, на жаль, для багатьох інших наслідками».

Джерело Forbes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.