Google Hangouts
Google Hangouts

Компанія Google на вчорашній конференції представила новий додаток Google Hangouts для обміну повідомленнями, яка прийде на зміну Google Talk. Для мобільних Android-пристроїв, а також iOS і браузера Chrome він буде виступати окремою програмою. Google Hangouts дозволяє обмінюватися фотографіями, здійснювати відео-дзвінки, у яких може брати участь до 10 осіб, і використовувати смайли Emoji.

Додаток не вимагає прив’язки до телефонним номером і може синхронізуватися між кількома пристроями. Google Hangouts вже доступний в магазинах Google Play, App Store, а також у браузерної версії.

Крім месенджера, Google представила свій новий музичний сервіс All Access, який дозволяє користувачам слухати необмежену кількість треків за $ 9,99 на місяць. Ті, хто встигнуть оформити підписку до 30 червня будуть платити на $ 2 менше. Сервіс підтримує пошук, обмін треками між друзями, а також рекомендації.

Google підписала ліцензійні угоди з Universal Music Group, Sony Music Entertainment і Warner Music Group, таким чином компанія кидає виклик конкурентам на ринку потокової музики Spotify і Pandora. Першими доступ до сервісу отримають американські користувачі, але поступово його зможуть випробувати і в інших країнах.

Google-All-Access_1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.