монодієта
ефективність монодієти пітверджено

Чи можна схуднути, якщо протягом тривалого часу харчуватися одними і тими ж продуктами? Прихильники монодієти стверджують, що за допомогою них можна нормалізувати вагу.

Американські вчені провели дослідження, згідно з яким вживання одного і того ж продукту з дня на день сприяє схудненню. Люди, які дотримуються монодієти, швидко звикають до страв і, як наслідок, менше їдять. Однією з прихильниць монодієти є Дженніфер Еністон, яка під час зйомок серіалу «Друзі» харчувалася одним і тим же салатом протягом 10 років.

Незважаючи на те, що таке харчування багатьом здасться нудним і сумнівним, Зої Брінглі-Палліні, дієтолог з Британії, запевняє, що монодієта працює. За її словами, сьогодні люди губляться в різноманітті продуктів і страв, тому часто переїдають. Відсутність різноманіття – головний ключ до здоров’я і нормальної ваги.

Хоча інші дієтологи вважають, що убогий раціон харчування призводить до розладів травлення та інших розладів.

Насправді, дієта повинна бути грамотно вибудувана і збалансована з урахуванням всіх протипоказань людини, в тому числі з урахуванням харчової алергії, яку можна визначити за допомогою тесту на харчову непереносимість. Головне, щоб дієта була правильно побудована і включала в себе всі необхідні вітаміни і мікроелементи для повноцінної життєдіяльності людини. Ну, і про спорт забувати не потрібно!

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.