прапор, Чехія, Чеська Республіка
Чехія видаватиме українцям багаторазові візи

Посольство Чеської Республіки в Україні повідомляє, що з 22 травня 2013 змінює свою колишню практику видачі шенгенських віз з метою туризму та лікування.

«Вищезазначені типи віз будуть видаватися не тільки на одноразовий в’їзд, але також на багаторазові в’їзди. Зазначена міра прийнята згідно політики Чеської Республіки в підтримку індивідуального і організованого туризму та курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами України та Чеської Республіки відповідно до пріоритетів Східного партнерства Європейського Союзу і як вираз підтримки євроінтеграційних прагнень України», – йдеться в повідомленні на сайті чеського посольства в понеділок.

Шенгенська багаторазова віза з метою туризму і лікування може бути видана за умови, що заявник доведе або обґрунтує намір часто і регулярно подорожувати, або у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність і надійність, зокрема тим, що попередні шенгенські візи використовував згідно з правилами. Заявник доводить свою економічну ситуацію в країні походження і намір покинути територію держав-членів до закінчення терміну дії візи.

Заявник на багаторазову візу  при подачі заяви повинен довести, що в минулому йому було видано мінімум дві одноразові шенгенські візи або одну багаторазову шенгенську візу на 90 днів з терміном дії хоча б на один рік (будуть надані копії цих віз), які він використовував за призначенням . «У такому випадку можна припустити, що і наступна багаторазова віза буде використана за призначенням. Термін дії такої візи складе один рік, наступної – два роки», – наголошується в повідомленні.

«Звертаємо увагу і просимо всіх заявників, щоб вони розуміли, що консульський збір за подання заяви на багаторазову візу не підвищується порівняно із заявою на одноразову візу. Розмір консульського збору залишається незмінним як при подачі заяви індивідуально, так і через акредитовану туристичну фірму. Консульський відділ не стягує більш високий або додатковий збір в цьому випадку. Також акредитовані туристичні фірми не мають причини стягувати зі своїх клієнтів більш високу плату за посередництво при подачі заяви на багаторазову візу, ніж при подачі заяви на одноразову візу», – підкреслюють у посольстві Чехії.

Як відомо, чеські шенгенські візи можна отримати в консульському відділі посольства Чехії в Києві, і в генеральних консульствах у Донецьку та Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.