Злата Огневич
Злата Огнєвич

Злата Огнєвіч, яка представлятиме Україну на цьогорічному конкурсі “Євробачення” у шведському місті Мальме, обіцяє глядачам справжню казку на сцені.

Подробиць виступу з піснею “Gravity” ані співачка, ані її команда не розкривають, хоча вже відомо, що на сцені Злату супроводжуватиме справжній богатир зростом понад два метри.

Максим Литвинов, режисер:
“Якщо ви подивитесь кліп, то там побачите атмосферу казки, фентезі, казкового лісу. І вона для мене героїня якоїсь епічної саги, казкової. Це дуже відповідає її образу.”

Спеціально для виступу у Швеції довелося внести зміни і до фінальної версії пісні. Композитор та продюсер Злати Михайло Некрасов розповідає, як шукав для запису звуки справжньої грози та незвичний фінал.

Михайло Некрасов, композитор та продюсер:
“Це звук, який глядачі у Мальме почують у самому кінці пісні, це фінальна точка. Мені треба було відтворити звук нібито удару по воді і бризки, що розлітаються. До величезної ванни у сусіда я кидав пінобетонні блоки, відро з
піском, але таки записав, і ми це почуємо.”

27-річна Злата народилася у російському Мурманську, згодом переїхала до Криму, який вважає своєю другою батьківщиною.

Каже, що сценічне ім‘я – Злата Огнєвіч – данина батькові, по лінії якого намішано багато “гарячої” крові: італійська, сербська, угорська. Букмекери пророкують Златі друге місце, втім сама співачка воліє не зосереджуватися на цьому.

Злата Огнєвіч, співачка:
“Вже перевірено на особистому досвіді: якщо думаєш, що будеш найкращим, першим, ніколи в мене нього не виходило. Я буду думати про пісню, ні про що інше – тільки про музику. І я дуже хочу, щоб вона вразила глядача і слухача, щоби запам‘ятали.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.