офшори
Журналісти викрили тисячі власників офшорних рахунків

Приватні дані тисяч власників офшорних рахунків потрапили до Інтернету завдяки міжнародному розслідуванню журналістів. Репортери виявили, що багатії з усього світу ховають гроші від податків на Британських Вірґінських островах. Саме звідти надійшла більшість інформації, наприклад приватні електронні листи та документи.

За даними британського видання The Guardian, серед власників рахунків та офшорних компаній – політична та ділова еліта з усього світу.

Однією з таких компаній начебто володіє Жан-Жак Ожьє – близький друг та радник французького президента Франсуа Олланда під час останньої виборчої кампанії.

Переховують свої гроші від податків і представники країн СНД. Президент Азербайджану Ільхам Алієв та його родина начебто отримують доходи від компанії, зареєстрованої на ім‘я 2-х його дочок.

До списку потрапили також канадські сенатори, британські депутати, колишній міністр фінансів Монголії та кілька росіян, зокрема перший віце-прем‘єр Іґорь Шувалов, дружина якого начебто має офшорну компанію.

У переліку The Guardian – чимало грецьких товстосумів, для яких донедавна офшорним раєм був Кіпр. За оцінками економістів, загальна сума коштів, що їх утримують на рахунках у офшорних зонах багатії, може становити від 15 до 23 трильйонів євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.