сонячне сплетіння
Як “виховати” організм для схуднення

Фахівці з центру дієтології рекомендують сильно не сподіватися на ефект від дієт, тому що він може бути короткочасним. Потрібно, перш за все, визначити, чому ви голодні, а потім «перевиховати» організм так, щоб до літа ви змогли схуднути.

Відсутність правильного харчування і фізичної активності – це основні причини, які ведуть до зайвої ваги. Щоб уникнути збільшенню ваги, потрібно навчитися правильно харчуватися.

По-перше, потрібно, щоб основний прийом їжі був в першій половині дня. Крім того, потрібно пам’ятати про збалансованість і про фізичні навантаження.

По-друге, потрібно навчитися відрізняти голод від апетиту. Так, якщо ми голодні, то відчуваємо дискомфорт внизу живота, якщо апетит – то вгорі. Крім того, дієти, на які багато хто сподівається, усувають наслідок, а не причину, тому якщо закінчити дотримуватися дієти, то вага повернеться.

По-третє, якщо люди збираються дотримуватися Великого посту, то вони зможуть схуднути, але при цьому зароблять дефіцит тих чи інших вітамінів. Саме тому потрібно звернутися за послугами дієтолога, щоб раціон харчування людини був максимально збалансований.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.