Тривога, хвилювання
Тривога зменшує тривалість життя

Стрес, хвилювання, тривога є причиною захворювань серця, що збільшує ризик смерті. Згідно з результатами недавнього дослідження, люди, які часто страждають депресіями, в 3 рази більше схильні до ризику смерті, а все через тривогу.

Нове дослідження доповнює вже наявну інформацію у цій сфері.

Лана Уоткінс, один з авторів дослідження, стверджує, що робіт, які вказують на те, що депресія і ризик смерті пов’язані, досить. А ось досліджень, які б показали взаємозв’язок тривоги і ризику смерті, не багато.

Дослідження, яке було проведено в Північній Кароліні, показало, що депресія в 3 рази частіше зустрічається у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань. Саме тому фахівці радять всім людям з хворобами серця пройти психодіагностику на наявність депресії. Потрібно відзначити, що сердечники, які страждають депресіями, нерідко схильні почуттю тривоги, що і призводить до смерті, на думку Уоткінс.

Дослідження було проведене за участю 300 осіб, які страждали від депресії. Якщо людина не відчував почуття тривоги, то ризик смерті у неї був збільшений на 12%. А якщо виникало відчуття тривоги, то відсоток ризику збільшувався відразу до 40%. Вчені вважають, що ці дані можна вважати науковим відкриттям, хоча вказують на те, що їх потрібно перевірити в дослідженнях масштабніших даного.

За словами Уоткінс, тривога є причиною передчасної смерті. Вона прискорює активність симпатичної нервової системи, яка виробляє адреналін і яка контролює артеріальний тиск, а тому збільшується ризик смерті. Саме тому можна пояснити необхідність консультацій психолога, який допомагає виявити причини тривожності, усунути їх, а також навчить контролювати свої емоції.

Справитися з тривожністю і іншими психічними переживаннями допомагає одитинг. Завдяки процедурі люди стають більш щасливими.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.