Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що тюремники у п’ятницю, 13 квітня, зірвали її законне побачення з соратниками за вказівкою президента Віктора Януковича.

“Цинізм тюремників безмежний. 12 квітня за вказівкою Януковича вони свідомо та цілеспрямовано зірвали моє законне короткострокове побачення з моїми соратниками – Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком та Юрієм Луценком”, – йдеться у заяві пані Тимошенко, опублікованій на її офіційному сайті.

За словами екс-прем’єра, для недопущення цієї зустрічі “була використана спеціальна технологія”: пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко відмовилася пройти до кімнати для проведення побачень.

Водночас, за словами Юлії Тимошенко, “такої кімнати не існує в природі”.

“Мене жодного разу не випустили з медичної палати, поки мої соратники перебували у лікарні в очікуванні побачення, а начальник колонії утримував мене силоміць, коли я намагалася вийти”, – запевняє пані Тимошенко.

Екс-прем’єр каже, що досі у неї було п‘ять короткострокових побачень, і усі вони проводилися у звичайній кімнаті.

12 квітня до Юлії Тимошенко прибули на короткострокову зустріч Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Юрій Луценко. Пізніше політики заявили, що їх не пускають у лікарню до Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.