пиво
Смак пива активує гормон щастя

Вчені з американського Університету Індіани, дійшли висновку, що сам по собі смак пива викликає викид в головному мозку гормону задоволення допаміну. Саме цей гормон, відіграє вирішальну роль при формуванні різного роду маній.

“Це перший з експериментів, що показує, що активність гормону в центрах задоволення викликана саме смаком спиртного напою, а не його п’янким ефектом”, – каже невролог Девід Карекен, який керував експериментом.

Проведене дослідження, полягало в скануванні головного мозку 49 чоловіків після того, як вони випили пиво, а також після того, як вони вжили безалкогольний енергетичний напій Gatorade.

Як показав аналіз результатів, після вживання пива виділяється більше допаміну навіть незважаючи на те, що смак лимонаду був оцінений піддослідними як більш приємний.

До того ж, йдеться у висновку, подібні дослідження вже проводилися вченими Єльського і Колумбійського університетів. Тоді вдалося встановити, що при вживанні спиртного у чоловіків гормону задоволення виділяється набагато більше, ніж у жінок.

За матеріалами Die Welt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.