Шахтар - Динамо
Шахтар – Динамо 2:1

Донецький “Шахтар” переміг київське “Динамо” з рахунком 2:1 у центральному матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу, який відбувся у неділю, 7 квітня, на столичному НСК “Олімпійський”.

Перший гол у ворота гірняків на 10-й хвилині матчу забив Андрій Ярмоленко – 1:0 на користь киян.

“Шахтар” зміг зрівняти рахунок лише на 43-й хвилині, автогол забив Данило Да Сілва після рикошету – 1:1.

Вирішальний момент стався за 15 хвилин до кінця гри, коли чергову комбінацію донецької команди ефектним ударом під поперечину завершив Генріх Мхітарян – 2:1.

За підсумком матчу у донецького “Шахтаря”, який впевнено лідирує в турнірній таблиці на рахунку 66 балів, у харківського “Металіста”, який йде другим, – 49 очок, “Динамо” – 47, а дніпропетровського “Дніпра” – 45.

Крім центральної гри туру в неділю також відбулися ще два матчі. Донецький “Металург” на своєму полі обіграв з великим рахунком львівські “Карпати” – 4:0, а сімферопольська “Таврія” поступилася ужгородській “Говерлі” – 0:2.