виконавчий директор Ryanair Майкл О‘Лірі
виконавчий директор Ryanair Майкл О‘Лірі

Найбільша в Європі малобюджетна авіакомпанія Ryanair потрапила у халепу. У Норвегії ірландську компанію звинуватили у підписанні “рабських контрактів” з бортпровідниками.

Ryanair, начебто, може розірвати контракт з працівником у будь-яку мить, попередивши навіть за день до звільнення. Натомість стюардеса має повідомити про розірвання угоди за 15 місяців заздалегідь, або заплатити штраф.

“Я живу в одній з найдорожчих країн, а отримую таку ж зарплату, яку платять у південних країнах ЄС. Крім того, компанія не оплачує лікарняні”, – скаржиться стюардеса Алессандра.

Деталі конфіденційних контрактів розголосили дві звільнені стюардеси Ryanair. Вони кажуть, що бортпровідник заробляє трохи менше 16 тисяч євро на рік, тоді як середня річна зарплата у Норвегії утричі більша.

“Вони вигадали ці неправдиві звинувачення через півроку після звільнення. Одну з них звільнили за недотримання правил техніки безпеки, а іншу — за те, що не з‘явилась на роботу під час 12-місячного випробувального періоду”, – заявив виконавчий директор Ryanair Майкл О‘Лірі.

Він стверджує, що середня річна зарплата у компанії — 53 тисячі євро, а нікого силоміць у Ryanair не тримають. Очільник ірландської авіакомпанії вважає, що скандал здійняли умисно, щоб відвернути увагу від скорочення зарплат та робочих місць у конкурента — “Скандинавських авіаліній”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.