Рейчел Беквіс
Рейчел Беквіс

Дивовижна історія про Рейчел Беквіс – дівчинку із величезною  душею і  добрим серцем! Смерть цієї  маленької дівчинки врятувала життя 60 тисяч осіб.

До Вашої увага архівний матеріал, який зворушує, змушує захоплюватись та надихає на добрі справи.

На півдні Франції у грудні минулого року засідав Міжнародний водний форум. 20 тис. політиків і вчених обговорюють, як допомогти мільйонам, які зіткнулися з нестачею питної води. Втім, доля тих, хто страждає від цієї біди, як виявилося, хвилюють не тільки експертів зі світовим ім’ям. Допомогу жителям посушливих регіонів зробила справою свого життя маленька дівчинка з США. І вийшло у неї те, що не вдавалося іншим.

Сталося так, що в Сіетл, де жила 9-річна Рейчел, приїхав з лекцією керівник благодійної організації. Він стояв на сцені і розповідав, як його організація бореться з нестачею чистої води в найбідніших країнах. А десь в темряві залу сиділа приголомшена Рейчел: вона вперше в житті бачила кадри, на яких сотні виснажених людей пили воду з калюж і боліт. Вона дізналася, що 4,5 тисячі дітей щодня вмирають від страшних хвороб через таку воду. Рейчел вирішує рятувати їх.

“Один зі способів порятунку, який придумала наша організація – це дарувати гроші на день народження. Тобто замість дня народження, який ми зазвичай влаштовуємо на честь самих себе, ми пропонуємо влаштовувати їх на честь інших”, – розповідає засновник благодійної організації “Charity: water” Скотт Харрісон.

За допомогою мами на сайті благодійної організації Рейчел створила свою сторінку, де просила всіх, хто її знає, не дарувати їй на день народження ляльок і суконь, а пожертвувати гроші в ім’я порятунку дітей. Їй хотілося зібрати 300 доларів, щоб 15 осіб змогли отримати доступ до чистої води.

Через кілька тижнів Америку облітає новина: на шосе в Сіетлі зіштовхнулися 20 автомобілів. В одному з них перебувала Рейчел з родиною. Десятки людей, що потрапили в цю катастрофу, вижили. І тільки Рейчел з множинними переломами хребта потрапляє в реанімацію. Лікарі виявляються безсилі.

Дізнавшись про трагедію, Скотт Харріс – той самий чоловік, лекція якого колись вразила Рейчел, знову відкрив в Інтернеті її сторінку. Він ніколи так і не зустрівся з тією дівчинкою з Сіетла, яка стояла в черзі до нього з питаннями. Черга була занадто довгою, а мама поспішала. Тепер він щодня спостерігав, як на сторінці з останнім бажанням Рейчел відбувалися дивні речі. Гроші текли струмком.

“Компанія поширилася на всю церкву Рейчел. За лічені дні було зібрано понад 100 тисяч доларів. Потім це поширилося на весь Сієтл. 300 тисяч, 400 тисяч доларів, а потім ми взагалі перестали розуміти, що відбувається”, – розповідає засновник благодійної організації “Charity : water” Скотт Харрісон.

Десятки тисяч людей з усього світу писали на сторінці Рейчел десятки тисяч зворушливих листів. Історія розвивалася стрімко. Діти з різних країн витрушували свої скарбнички і просили батьків перераховувати гроші на рахунок Рейчел. Дорослі не могли не додати свої купюри. Разом вийшло зібрати 1 мільйон 200 тисяч доларів! Цього вистачало вже на порятунок не 15 чоловік, а 60 тисяч!

Жінка, що не встигла оговтатися після втрати дитини, все частіше з’являлася на екранах телевізорів, щоб дякувати за щедрість. Глядачі до того моменту вже знали про незвичайну біографії Рейчел: як вона двічі відрощувала і відрізала свої коси, щоб віддати їх на перуки лисим дітям, хворим на рак, і як після загибелі в катастрофі її органи врятували життя іншій людині.

Я була приголомшена всеосяжними любов’ю і підтримкою, це непередавана біль і щастя одночасно

, – розповідає мама Рейчел Беквіс Саманта Пол.

Батьків Рейчел запрошують на стадіони. І стадіони зустрічають їх стоячи тривалими оваціями.

“Знаєте, що ми будемо робити в річницю смерті Рейчел? Разом з її мамою ми будемо переїжджати з одного африканської села в інше, третє, четверте і так далі, де вже зараз є вода завдяки Рейчел. Вона зустрінеться з тисячами і тисячами людей, яким її дочка принесла здоров’я, щастя і нове життя “, – говорить засновник благодійної організації” Charity: water” Скотт Харрісон.

Так одна маленька смерть змусила велика людство озирнутися на щось дійсно важливе. Коли батьки дівчинки проїжджають повз хреста в горох, їм хочеться думати, що десь там їх Рейчел зараз посміхається.

Джерело 1tv.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.