злочинець, грабіжник
Франція розшукує найнебезпечнішого свого злочинця (ілюстрація)

До пошуків найнебезпечнішого злочинця Франції Редвана Фаіда, що втік 13 квітня з в’язниці на півночі країни, підключився Інтерпол. Міжнародна організація сьогодні видала ордер на арешт рецидивіста.

Згідно з документом, у разі затримання злочинця за межами Франції, він повинен бути негайно екстрадований. Фаід звинувачується “в десятках збройних організованих пограбуваннях, причетності до вбивства представника жандармерії при виконанні обов’язків”, а також в “змові з метою скоєння злочину”. Саме на рахунку Фаіда – підрив інкасаторського фургона посеред автостради, який став одним з найбільш видовищних пограбувань у Франції за останні роки.

Міністр юстиції Франції Крістіан Тобіра раніше відзначила, що злочинець “розшукується на території всієї Шенгенської зони”. В даний час на його пошуки кинуто кращі сили французької поліції, які співпрацюють з колегами в сусідніх країнах.

Редван Фаід утік з в’язниці в околицях міста Лілль, практично зруйнувавши її. Використовуючи саморобний вибуховий пристрій, він вибив двері своєї камери, а також сталеві двері, що стояли на його шляху, грати він також знищив. За словами наглядачів, в будівлі прогриміло щонайменше п’ять вибухів. Четверо працівників були взяті Фаідом в заручники, але відпущені, як тільки він опинився за межами в’язниці. Потім Фаід зник на заздалегідь підготовленій машині, яка потім була виявлена ​​в околицях Лілля спаленої. Передбачається, що далі злочинець продовжив втечу вже на іншому автомобілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.