Ангела Меркель
Ангела Меркель

Ангелі Меркель вдається зберегти прихильність народу Німеччини. Напередодні вересневих виборів до Бундестаґу вона і далі тримається на п’єдесталі найпопулярнішого німецького політика. Їй допомагає конкурент у боротьбі за посаду канцлера з соціал-демократичної партії Німеччини – Пеер Штайнбрюк, який грає у власні ворота через надзвичайно невдалу політичну кампанію.

Останні дані показують, що його роботу підтримують лише 32% німців. Отже з таким опонентом Меркель немає підстав особливо хвилюватися. Якби німці сьогодні голосували за канцлера прямим голосуванням, Меркель перемогла б із результатом 60% голосів.

У газети потрапили фотографії відпочинку Ангели Меркель на італійському острові Іск‘я. Фахівці кажуть, що знімки можуть лише покращити рейтинг політика, адже такий простий образ людини на відпочинку наближає її до виборців.

Загалом настрої німців не надто оптимістичні. Три чверті з них вважають, що економічна криза буде лише поглиблюватись, хоча 65% населення переконані, що Меркель правильно бореться з нею.

Джерело euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.