літній чоловік
Чому українські чоловіки так мало живуть?!?

За статистикою, тривалість життя українських чоловіків набагато нижча, ніж європейських. Про це йшлося у ході семінару дієтологів з Центру здоров’я сім’ї на тему «Міжнародний день чоловіків: аспекти здоров’я і довголіття».

Якщо вірити статистиці, то чоловіки з України живуть на 10 років менше, ніж з Європи. Потрібно відзначити, що більше 60% чоловіків курить, більше половини має надлишкову вагу і артеріальний тиск. Все це, безсумнівно, пов’язане з образом життя самих українців, який призводить чоловіків до такого стану.

Статистика також стверджує, що українські чоловіки вмирають від захворювань серця в 6 разів частіше, ніж у Франції. Майже 30% чоловіків навіть не доживає до 60 років.

Дієтологи радять звернути увагу на цю статистику і більш уважно ставитися до свого здоров’я.

По-перше, потрібно стежити за харчуванням. Воно має бути правильно збалансованим, включати тільки корисні продукти: свіжі овочі, фрукти, горіхи, цільні злаки.

По-друге, потрібно виключити вживання алкоголю, тому що він впливає на наш організм вкрай негативно. Так, за статистикою, українські чоловіки випивають за рік майже 17 літрів чистого етанолу. Це вельми багато.

По-третє, потрібно проходити очищення організму, щоб позбавити його від токсинів, що накопичились. Це потрібно для того, щоб він працював на всю потужність, а імунітет захищав його від розвитку тих чи інших хвороб. Природному очищенню організму сприяє вживання свіжих овочів і фруктів, а також вживання чистої води.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.