Олексій Баганець
Олексій Баганець

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не звертатиметься за помилуванням до президента, якщо Вищий спеціалізований суд України не задовольнить його касацію на вирок.

Про це сказав адвокат засудженого Олексій Баганець.

Проте, сказав адвокат, засуджену особу може помилувати президент. Для цього, як сказав пан Баганець, слід внести зміни до указу про порядок помилування, оскільки зараз згідно із цим указом звертатися за помилування може лише засуджена особа.

Олексій Баганець також сказав, що він не може прогнозувати дії президента, однак “це може бути виходом із ситуації”.

“Якщо так станеться, і президент помилує Юрія Луценка, то ніхто його не питатиме, згоден він, чи ні із рішенням президента. Навіть якщо Юрій Луценко буде проти, його все одно виставлять із колонії”, – сказав Олексій Баганець.

У вівторок екс-міністра доставили із Менської колонії до Києва на засідання Вищого спецсуду, який розглядає касаційну скаргу його захисту на вирок Печерського районного суду, який визнав екс-міністра винним у скоєнні низки посадових злочинів.

Раніше президент Віктор Янукович припустив, що може розглянути питання про помилування екс-міністра після того, як рішення у його справі видасть касаційний суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.