Лукашенко і Янукович
Янукович та Лукашенко зустрінуться в травні

Президенти Білорусії та України Олександр Лукашенко і Віктор Янукович домовилися зустрітися в травні, щоб обговорити всі проблеми двосторонніх відносин.

Сьогодні відбулася телефонна розмова президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка з президентом України Віктором Януковичем. Досягнуто принципової домовленості про проведення в травні зустрічі на вищому рівні.

Глави держав констатували, що “торгово-економічні відносини між двома країнами успішно розвиваються”. Так, за підсумками 2012 білорусько-український товарообіг досяг рекордного рівня в 7,9 млрд доларів і, в порівнянні з 2011 роком, зріс на 27 відсотків. Для Білорусії склалося позитивне сальдо в розмірі 3,3 млрд доларів. Успішно реалізуються масштабні двосторонні проекти у сфері паливно-енергетичного комплексу, виробничої кооперації, зокрема, щодо спільної збірки техніки МТЗ, “Гомсільмаш”, МАЗ, інших підприємств.

“Президенти обговорили також певні проблеми, які є у двосторонніх відносинах. Крім того, йшлося про ініціативу по створенню громадського руху Білорусії – України – Росії”, – розповіли в прес-службі. Дані питання також стануть предметом обговорення на зустрічі президентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.