Олександр Янукович
Олександр Янукович

Одне з приватних акціонерних товариств, які входять до складу групи «МАКО» Олександра Януковича, у 2012 році отримало прибуток у сумі 197 млн ​​гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби «МАКО».

Згідно з даними, ПрАТ «МАКО Холдинг» отримало прибуток у сумі 197 млн ​​гривень, яка була сформована в основному за рахунок дивідендів, отриманих від дочірніх компаній.

ПрАТ «КБК» та ПрАТ «Едельвейс» зазнали збитків у розмірі 7,9 млн гривень і 0,5 млн гривень відповідно, в основному зумовлені збитками підприємств, в яких їм належать корпоративні права.

ПрАТ «Марінсервіс» понесло невеликий збиток в сумі 0,1 млн гривень, що пояснюється незначним перевищенням поточних операційних витрат компанії над її доходами.

«Необхідно зазначити, що фінансові показники цих компаній не відображають результати роботи Групи МАКО в цілому, не враховують результати роботи інших компаній Групи, і розраховані згідно з вимогами ПСБО, які в багатьох аспектах можуть відрізнятися від вимог міжнародних стандартів обліку», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Янукович є власником групи «МАКО», що об’єднує ПрАТ «МАКО Холдинг» (Донецьк), банк ПАТ «ВБР», а також більше 10 підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії.

Джерело Forbes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.