Сара Пейлін
Сара Пейлін

Сара Пейлін закликала до вторгнення в Чехії у відповідь на нещодавні теракти в Бостоні.

В інтерв’ю Fox News, колишній губернатор Аляски заявила, що, хоча федеральні слідчі ще не завершили свою роботу, час для дій зараз.

“Ми не знаємо усього, що стосується цих підозрюваних поки що”, – сказала Пейлін учора на ранковому шоу  Fox and Friends, посилаючись на Тамерлана і Джохар Царнаева, які нібито здійснили ці вибухи в Бостонському марафоні. “Але ми знаємо, що вони були мусульманами з Чехії.”

“Я певна, що мої слова підтримає велика кількість американців, у тому, що я хочу піти туди прямо зараз, і дати цьому народу урок. І давайте не зупинятися на Чеській Республіці, підемо проти всіх арабських країн.

“Араби повинні зазубрити, що вони не можуть надалі приїжджати до нас  і підривати все. Давайте запустимо кілька ядерних ракет в Ісламабад, спалимо Прагу, та забомбимо Тегеран. Ми повинні показати їм, що ми дуже серйозно налаштовані.”

Ведучі ранкового шоу Fox News Стів Дукі та Гретхен Карлсон зустріли ура-патріотизм Пейлін оплесками, але негайно спробували м’яко поправити явні прогалини знань політика в географії.

«Ну, Ісламабад – це столиця Пакистану, зовсім не арабської країни, а Тегеран – столиця Ірану, де переважно проживають перси. Але ваша ідея мені цілком зрозуміла», – заявила Карлсон.

«А республіка Чехія – зовсім не арабська, і навіть не мусульманська країна, я так думаю, але, як би там не було, в сказаних вами словах є сенс. Я вважаю, більшість американців хотіли б, щоб Обама втрутився і став лідером у цій справі», – додав Дукі.

Проте, зупинити ура-патріотку або змусити її визнати свої помилки виявилося не так просто: Сара моментально перейшла в оборону.

«Стів, мабуть, я тільки що почула одне з найбільш неосвічених заяв. Як це, республіка Чехія – не мусульманська держава? Ви ж бачили цих братів – вони ісламісти, і вони чеченці!», – Рішуче парирувала вона.

«Так, вони дійсно мусульмани і етнічні чеченці, але виросли вони, головним чином, в Киргизії і США. І, що ще більш важливо, чеченці живуть не в республіці Чехія, вони – вихідці з Чечні, а Чечня – частина Росії», – спробував внести ясність Стів.

«Ну, і в чому різниця?», – Обурювалася Пейлін. «Хіба Росія не частина республіки Чехія?».

«Ні, республіка Чехія – це зовсім окрема країна. Вона входить до складу Європейського Союзу та є надійним союзником НАТО. Але, чорт візьми, чому б і ні? Давайте їх завоюємо! Зрештою, що в цьому такого?», – Насилу стримувався Стів.

«Так-так, і поки ми будемо займатися цим», – додала Карлсон, – «давайте зателефонуємо британській королеві, і запитаємо – чи готова Великобританія приєднатися до нас в цій справі».

Вражаюче, але в офіційній заяві після завершення програми Сара Пейлін накинулася з різкою критикою на Fox News – як ви думаєте, за що? Правильно – за «проісламістську» і «прогеографічну» упередженість. «Це черговий приклад того, як політично коректні ліберальні ЗМІ відмовляються говорити правду про радикальне ісламі», – заявила регулярний претендент на другу за значимістю посаду в державній ієрархії США!

Тішить лил те, що цю новину повідомив інформаційний ресурс dailycurrant.com, який славиться фейковими новинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.