Джордж Буш
Джордж Буш

Джордж Буш-молодший відкрив у Техасі свою іменну президентську бібліотеку. На урочисту церемонію до Південного методистського університету в Далласі приїхали всі нині живі американські президенти: Білл Клінтон, Джордж Буш-старший, Джиммі Картер та Барак Обама. Чинний лідер США нагадав про мабуть найтяжчий момент в історії Америки та кар‘єрі Буша:

“Коли ми проходили через цю бібліотеку, звичайно ж пригадали всю ту неймовірну силу та рішучість рупору американської нації, коли він стояв там на руїнах веж-близнюків з обіцянкою вершити правосуддя над усіма тими, хто намагався зруйнувати плин нашого життя.”

Джордж Буш не часто з‘являється на публіці, урочисте відкриття президентського центру з бібліотекою, музеєм, політологічним інститутом стало моментом досить емоційним:

“Я відкриваю цю бібліотеку з непохитною вірою у майбутнє нашої держави. Це довічна честь керувати країною такою сміливою та благородною, як Сполучені Штати. Я завжди буду вірити, що найкращі часи для нашої нації – все ще попереду. Благослови вас Боже-”, заявив 43-тій президент США.

Відкриття президентських бібліотек в Сполучених Штатах – давня традиція, яку започаткував ще Франклін Рузвельт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.