Девід Бекхем
Девід Бекхем

Знаменитий англійський футболіст Девід Бекхем, який виступає за паризький футбольний клуб “Парі Сен-Жермен” (ПСЖ), пожертвує понад 500 тис євро двом французьким медичним центрам. Про це повідомила сьогодні газета “Парізьєн”.

Англієць, підписуючи в кінці січня п’ятимісячний контракт з ПСЖ, обіцяв перерахувати частину своєї зарплати “в благодійний фонд, який надає допомогу дітям”. “Це буде дуже пристойна сума”, – підкреслив футболіст. “Кілька днів тому вибір припав на розташовану в 15-му окрузі Парижа дитячу лікарню Неккер, яка спеціалізується на лікуванні рідкісних, комплексних патологічних захворювань, – зазначило видання. – Друга організація, чия назва ще не просочилася в пресу, також була обрана”.

За даними газети, і інші французькі медичні установи можуть розраховувати на підтримку “зірки” світового футболу.

“Гроші будуть перераховані через благодійний фонд ПСЖ, який очолює президент клубу катарець Нассер аль-Келафі”, – пояснила “Паризьен”. На даний момент “парижани” погоджують з податковою служби Франції умови передачі коштів. “Клуб перерахує кошти безпосередньо в медичні установи і не буде переводити їх через банківські рахунки англійської футбольної зірки”, – підкреслила газета.

Раніше спортивний директор ПСЖ Леонардо заявив, що керівництво клубу готове продовжити співпрацю з Бекхемом, контракт з яким закінчується 30 червня. За підсумками сезону 2012-2013 років доходи 37-річного англійця склали 36 млн євро, з яких 1,7 млн ​​- зарплата за рік, 1,3 млн – преміальні і 33 млн – контракти на рекламу та інші доходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.