Зелена кава
Зелена кава сприяє схудненню

Згідно результатів недавнього дослідження виявилося, що зелені зерна кави сприяють значному зниженню ваги.

У дослідженні брали участь 16 жінок і чоловіків з ожирінням, яким запропонували з’їдати щодня по 70 мг мелених несмажених кавових зерен. Щоб результати були більш достовірними, контрольна група приймала плацебо.

У ході дослідження учасники не змінювали свій раціон харчування, який містив у середньому 2400 калорій, а також вели досить активний спосіб життя. Після 6 тижнів вони закінчували вживати каву і починали курс очищення організму протягом 6 тижнів. Ці чергування тривали 22 тижні.

В результаті учені з центру зниження ваги виявили, що при вживанні зелених зерен кави відбувається додаткове зниження приблизно на 400 калорій.

В кінці дослідження учені підвели підсумки. Виявилося, що одні учасники втратили 8 кг у вазі, інші – до 13,5 кг. У середньому виходить, що люди втратили 8,5 кг. Крім того, в середньому маса тіла знизилася на 10,5%, а кількість жиру – на 16%.

Автор цієї роботи не може точно сказати, чому кавові зерна сприяють корекції ваги. Він припускає, що справа в наявності хлорогенової кислоти, яка входить до складу зерен. За його словами, вона перешкоджає всмоктуванню калорій з їжі, тим самим допомагає організму схуднути без дієт. Після обжарювання зерна втрачають цю речовину.

У ході експерименту вчені не виявили побічних ефектів. Правда, зелені зерна кави дуже гіркі, тому їх радять запивати великою кількістю води.

Результати цього дослідження були представлені в Сан-Дієго на медичній конференції. Перед тим як огляд дослідження буде надрукований, його будуть ретельно перевіряти незалежні експерти.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.