Закохані
Закохані серця б’ються в унісон

Вчені дійшли висновку, що серця у двох закоханих людей, а також дихання стають однаковими. Цього ефекту вчені не виявили у двох зовсім незнайомих людей. Найчастіше, під ритм улюбленого підлаштовується жінка.

Не секрет, що закохані одне в одного люди часто сміються над одним і тим же, думають про одне й те ж, закінчують фрази один одного. Нове дослідження показало, що навіть їх серця б’ються однаково. Причому, їм навіть не потрібно триматися один за одного, достатньо лише сидіти поруч.

Давно відомо, що закохані можуть відчувати ті ж переживання, що і їх другі половинки. Американські дослідники встановили, що цей зв’язок є і на рівні тіла.

В експерименті, які провели сімейні психологи з Америки, взяли участь 32 закохані пари. Вони знаходилися в одній кімнаті. До них були приєднані прилади, які зчитували ритм серця і дихання. Вченими було встановлено, що пари синхронізувалися, причому жінки краще підлаштовувались під ритм зі своїм чоловіком.

У другій частині експерименту пари розбивали і поміщали в кімнаті з незнайомими чоловіками і жінками. У цьому випадку про ніяку синхронізацію не було й мови.

Так, вчені прийшли до висновку, що любов налаштовує чоловіка і жінку на одну хвилю, причому не тільки на рівні емоцій, але і на рівні тіла.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.