Віктор Янукович
Віктор Янукович

Україна активно проводить реформи, спрямовані на модернізацію країни та її інтеграцію до Європейського Союзу, заявив президент України Віктор Янукович під час зустрічі із заступником Держсекретаря США з політичних питань Венді Шерман.

“Сьогоднішній порядок денний насичений підготовкою і вирішенням питань, які спрямовані на інтеграцію України з ЄС. Ми сподіваємося, що виконаємо ці непрості завдання, і вже в листопаді цього року на саміті у Вільнюсі буде підписана Угода про асоціацію та створення ЗВТ з ЄС”, – заявив президент України, якого цитує його прес-служба.

Віктор Янукович додав, що Україна готова й надалі плідно співпрацювати з США в питаннях ядерної безпеки та нерозповсюдження ядерних матеріалів.

Глава держави відзначив успішну співпрацю України та США щодо вивезення з території України запасів високозбагаченого урану.

На саміті Україна-ЄС, який відбувся 25 лютого у Брюсселі, було підписано Спільну заяву, у якій вказано, що Україна повинна продемонструвати “конкретний прогрес” до початку травня.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.