Робота, робочий процес
Робочий процес

Голландські дослідники з Університету Еразма вирішили дізнатися, як настрій людини впливає на його роботу. У випробуванні взяли участь 125 студентів, яким потрібно було зробити два завдання. Перше завдання – творче, яке передбачало опис склянки з водою. Друге завдання містило головоломки, які вимагали аналітичного розуму.

Варто відзначити, що частина студентів була в піднесеному настрої, інша частина – у похмурому.

Так, за підсумками випробування виявилося, що студенти з гарним настроєм швидше і успішніше справилися з творчим завданням. Так, їх творчий потенціал виявився вищим аналітичного на 11%. І, навпаки, студенти з поганим настроєм показали на 23% краще аналітичні здібності.

За словами психологів, ці результати можна також пояснити еволюцією. Так, якщо людина знаходиться в поганому настрої, значить, в її житті з’явилися проблеми, які потрібно швидко вирішити. Саме тому мозок починає свою активну діяльність. З іншого боку, якщо все добре, то можна розслабитися і відпочити, тоді з’являються здатності до творчості.

Так, фахівці радять тим, хто перебуває в постійному поганому настрої, скористатися послугами одитингу або процесингу. Це методи, які допомагають знайти в людині негативний заряд і поліпшити настрій. Всі, хто проходив ці процедури, в один голос стверджують, що у них не тільки покращився настрій, але і з’явилося величезне бажання творити і робити щось нове.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.