м'ясо
Вживання м’яса зменшує тривалість життя

Люди занадто дорого платять за свою любов до сосисок, ковбаси, шинки – впевнені фахівці.

Дослідники з Кембріджського та Оксфордського університетів обробили результати багаторічних досліджень і зробили невтішний висновок для любителів м’яса. На їхню думку, в середньому 1 з 30 смертей відбувається через перероблені м’ясопродукти.

Про величезний масштаб дослідження говорить те, що в зборі наукової інформації брали участь дієтологи з 10 країн Європи. Вони провели діагностику організму близько 450 тисяч осіб 35-69 років. Під час дослідження кожна людина була під наглядом в цілому не менше 13 років.

Вчені встановили, що раціон харчування, багатий переробленим м’ясом, часто призводить до ранньої смертності, тому що є причиною виникнення і розвитку небезпечних хвороб, у тому числі онкологічних захворювань, захворювань серцево-судинної системи, інсульту.

Найчастіше м’ясні продукти впливають на розвиток серцевих захворювань. Так, статистика показала, що зростання хвороб серця збільшується на 72%, якщо їсти м’ясо. Більш того, на 11% збільшується ризик розвитку онкологічних захворювань. В цілому, якщо їсти постійно м’ясні делікатеси, то можна піти з життя на 44% раніше.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.