Снігопад у Львові
Снігопад у Львові паралізував ух транспорту

З 14 до 15 березня у Львові випало 38,3 мм опадів, що становить 89% до місячної норми на березень. Висота снігового покриву в середньому становить 18 см.

Чегер негоду рух транспорту у Львові практично паралізовано.

Сніг не припиняється ні на хвилину, що створює значні проблеми для мешканців міста. Люди не можуть дістатись на роботу, частина компаній дозволила своїм працівникам не виходити працювати в силу ситуації, що склалася.

Через величезні затори на дорогах Львова деякі водії залишають свої автівки на дорозі і продовжують йти пішки.

В обласному центрі працює снігоприбиральна техніка, яка, щоправда, мало справляється із наслідками негоди. Крім того, вдосвіта вже працюють комунальники. Вони лопатами відкидають сніг, але їхнє прибирання не дуже помітне.

За ніч у Львові випало 20,9 мм снігу, що майже в півтора разу більше, ніж за вчорашній день. Нагадаємо, вчора протягом дня випало 14 мм снігу, що перевищує місячну норму опадів на 6-7 мм (майже вдвічі більше місячної норми опадів).

За прогнозами синоптиків, снігопад триватиме сьогодні протягом усього дня.

Через забиті снігом колії у Львові вранці 15 березня з рейок зійшов трамвай маршруту №2. Згодом ще три трамваї зійшли з рейок. Також по всьому Львову незначні ДТП, що ще більше погіршує і без того жахливу ситуацію на дорогах.

Снігопад у Львові
Снігопад у Львові
Снігопад у Львові
Снігопад у Львові
NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.