Діти, IQ
Що збільшу рівень IQ у дітей?!?

Недавнє дослідження, опубліковане в журналі Psychological Science, показало, що правильне харчування і залучення дитини в різні інтелектуальні ігри, а також вивчення різних наук в дошкільному віці допомагають дитині підвищити рівень інтелекту.

Дослідники використовували метод мета-аналізу, щоб визначити, які форми навчання дітей дошкільного віку є найбільш ефективними. Вони поставили собі завдання знайти програму навчання, яка допоможе правильно розвивати своїх дітей з перших років життя.

Багато батьків сумніваються в ефективності діючих програм, які пропонують їх дітям. Вони хочуть, щоб їх діти розвивалися, отримували нові знання, збільшували рівень інтелекту. Мета дослідження полягала в тому, щоб створити базу даних, за допомогою якої можна ефективно розвивати дітей.

У дослідженні брали участь нормальні діти у віці від 4 до 7 років. Під «нормальними» вчені розуміють дітей, які відповідають по розвитку свого віку, без вроджених патологій, без неврологічних порушень, а також без будь-яких чинників, які б прискорювали або гальмували їх розвиток.

Результати аналізу показали, що правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі та інтелектуальні ігри підвищують IQ дитини. Відтак, раціон харчування дитини повинен обов’язково містити свіжі овочі та фрукти, а також горіхи, які містять велику кількість жирних кислот омега-3. Крім того, повинні бути продукти, які містять цинк, тіамін, рибофлавін, ніацин. Для того щоб скласти правильне збалансоване меню для дитини, можна звернутися до дієтолога.

Ефективними є також цікаві інтелектуальні ігри, які вимагають розширення знань і тривалої напруженої роботи мозку. До речі, вчені відзначили, що діти-білінгви, які вчать з народження 2 мови, володіють високим IQ.

Нарешті, прогулянки на свіжому повітрі теж дають позитивний результат.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.