Віктор Шемчук
Віктор Шемчук

У понеділок віце-прем’єр-міністр Констатин Грищенко представить активу Львівської області нового голову Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації, уявлення почнеться в 11.15 в сесійній залі облради, після цього відбудеться брифінг для представників ЗМІ.

Крім того, на офіційному сайті Президента з’явилася інформація про призначення Віктора Шемчука на посаду губернатора і звільнення з цієї посади Костюка.

Шемчук народився в Тернополі. У 1993 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. І.Франка. З 1993 року працював на посадах помічника прокурора, слідчого, старшого слідчого міської прокуратури Тернополя. У 1998-му був переведений до прокуратури Автономної Республіки Крим. З початку 2005 року обіймав посаду заступника генерального прокурора України – прокурора АР Крим.

З листопада 2008-го по грудень 2012 р. – народний депутат України VI скликання від виборчого блоку «Наша Україна – Народна самооборона».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.