Недосипання
Недосипання – причина нервових зривів і ожиріння

Давно не секрет, що проблеми з відпочинком і сном сильно впливають на психічний і фізичний стан людини.

Брак сну провокує виникнення дратівливості, погіршує стан шкіри, а також призводить до браку вуглеводів.

Сьогодні лікарі впевнені в тому, що всього один тиждень поганого сну може сильно позначитися на стані здоров’я людини.

В результаті поганого сну відбувається порушення безлічі генів, що сприяє збільшенню ризику небезпечних хвороб, які пов’язані з імунітетом, стресом і різними запальними процесами.

Ці результати дослідження показують, чому недостатня кількість сну так шкідливо для людини.

Останнє дослідження повинно було показати активність генів у людини. Так, вчені обстежили організм 26 людей, у яких були порушення сну. Виявилося, що в результаті поганого сну у них були порушені більше 700 генів. Причому, якщо одні гени зменшували свою активність, то інші, навпаки, підвищували її.

В першу чергу страждали ті гени, які були пов’язані з обміном речовин, стресом та імунітетом. Таким чином, виходить, що брак сну, перш за все, впливає на розвиток ожиріння, психічних захворювань, захворювань серцево-судинної системи.

Потрібно також відзначити недавнє дослідження, проведене в Німеччині, яке показало, що діти з нормальним сном мають кращу пам’ять у порівнянні з дітьми, які не досипають.

При порушеному сну варто звернутися до послуг психолога, який допоможе усунути проблему, якщо вона пов’язана з емоційними переживаннями. Якщо проблема криється в іншому, то вам потрібно буде звернутися до терапевта. Лікар призначить вам спеціальні аналізи, або консультації з більш вузькими спеціалістами.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.