жінки
Балакучі жінки

Не секрет, що жінки люблять поговорити більше, ніж чоловіки. Недавнє дослідження показало, що жінка за день може вимовити приблизно 20 тисяч слів, тоді як від чоловіка можна почути не більше 7 тисяч.

Американські вчені з медичної школи при Університеті Меріленда провели експеримент під керівництвом Майкла Боуерса (психолог) і Маргарет Маккарті (невролог). Цей експеримент показав, що гени, які пов’язані зі звукоутворення, у дівчаток в 3 рази активніше, ніж у хлопчиків.

За останній час було проведено не одне дослідження, яке підтвердило, що дівчатка починають говорити раніше хлопчиків і краще навчаються ораторського мистецтва.

Вчені прийшли до єдиної думки, що жіноча балакучість пояснюється наявністю в їх мозку особливого гена FOXP2, який був виявлений в генетичному центрі у 2001 році. Дослідники припускають, що саме цей ген відповідає за мовленнєві здібності людини.

Після проведення генетичної діагностики вчені виявили, що у дівчаток цього гена на 30% більше, ніж у хлопчиків. Завдяки відкриттю цього гена учені сподіваються, що незабаром будуть обгрунтовані всі теорії, пов’язані з мовною діяльністю людини. Вчені зробили висновок, що наявність гена FOXP2 – це показник схильності до комунікації.

Однак слід підкреслити, що тут мається на увазі мовні характеристики, тому що зайва балакучість – це показник виховання.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.