Віталій Нечаєв
Віталій Нечаєв

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького з’явився унікальний лектор – 9-річний Віталій Нечаєв.

Хлопець прочитав третьокурсникам лекцію з історії, розповідав з трибуни, яка ледве не вдвічі вища за нього, про українських гетьманів. Його дебютний виступ студентам сподобався, тож професори сподіваються на продовження його лекторської кар’єри.

Про українських гетьманів він може розповідати годинами. Хоча в школі історію ще не проходив.

“Мене вразило, як дитина, взагалі оперує такими фактами, поняттями, точно пам’ятає всі дати. Лекція відмінна, мені дійсно сподобалося”, – поділилася студентка Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Марія Велика.

А ще Віталік почав писати книгу з історії. Інші науки його захоплюють не менше. У той час як однолітки слухали казки, він вже читав книги з астрономії та географії. У 7 років за феноменальні здібності його нагородили національною премією “Гордість країни”.

Дивно, але до трьох років Віталій Нечаєв уперто мовчав. Рідні не на жарт хвилювалися і вже думали звернутися до лікаря, але одного разу малюк узяв до рук газету і почав читати її вголос.

«Ми подумали спочатку, що він просто відтворював по пам’яті телепрограму, що буде по телевізору, але він справді читав, і ми не знаємо досі, як він навчився це робити», – розповідає мати хлопчика Ольга Нечаєва.

Учителі теж ламають голову, чим можна здивувати настільки розвиненого учня, позаяк усі завдання Віталік виконує з легкістю, має чудову пам’ять і завжди виграє у шашки та шахи.

Віталік Нечаєв мріяв стати Президентом, але політика швидко розчарувала. Тепер готується до наукової кар’єри. Хлопець уже почав писати книгу з історії. Інші науки його захоплюють не менше. Нині Віталій мріє закінчити школу екстерном і вступити до вишу.

За матеріалами Про Все, 1tv.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.