Завод "ЗАЗ"
Завод “ЗАЗ”

Найбільше автомобілебудівне підприємство України «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ) (м. Запоріжжя) відновлює виробництво автомобілів.

Як повідомили в прес-службі підприємства, «після місяця роботи в черговому режимі Запорізький автомобілебудівний завод відновив виробництво автомобілів».

Згідно з повідомленням, першу партію готових автомобілів 2013 року планується здати на початку другої декади лютого.

На сьогоднішній день на заводі, за даними прес-служби, вже працюють заготівельна ділянка пресового цеху, арматурне виробництво і цех пластмасових виробів, цех зварювання. Сьогодні, 6 лютого, почав роботу цех забарвлення, конвеєр цеху складання розпочне роботу 8 лютого.

«У виробництві в даний момент знаходяться автомобілі Sens, Lanos, Vida, Forza для внутрішнього ринку, модель Chery А13 для експорту в РФ і машинокомплекти для великовузлового складання автомобілів Chance для ринку Казахстану», – повідомили в прес-службі, зазначивши, що поки ПАТ «ЗАЗ» працює в одну зміну.

План виробництва на 1 квартал становить 4 000 автомобілів.

У 2013 році ПАТ «ЗАЗ» планує виробити близько 30 тисяч автомобілів.

Нагадаємо, виробництво автомобілів на ПАТ «ЗАЗ» було повністю припинено більше місяця тому. В якості причини зупинки виробництва, представники підприємства називали зміна законодавства в РФ – введення Росією з 1 вересня 2012 утилізаційного збору.

У 2011 році «ЗАЗ» збільшив випуск автомобілів на 33,9% у порівнянні з 2010 р. – до 60 862 одиниць.

Довідка: ПАТ «ЗАЗ» – найбільше автомобілебудівне підприємство України з повномасштабним виробництвом автомобілів, комплектуючих, штампуванням, зварюванням, фарбуванням, складанням. Підприємство входить в Корпорацію «УкрАВТО».

У структуру корпорації входить більше 400 автосервісних підприємств у всіх регіонах України, дистриб’юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.