Легальні наркотики
Легальні наркотики

Легальні наркотики вільно продаються в аптеках, а тому у деяких виникає спокуса зняти стрес, розслабитися, випробувати незвичайний стан.

Що таять у собі легальні наркотики?

Сьогодні існує безліч легальних наркотиків, які ще іменують «клубні курильні суміші», причому ці суміші мають достатньо красиві і гучні назви, наприклад, «Боб Марлі», «Гоа», «Бомбей» і т.д.

Виробники намагаються не афішувати, що входить до складу їх «трав’яних зборів», запевняючи, що вони містять в собі тільки століттями перевірені рослинні інгредієнти.

Той факт, що виробники тримають у секреті склад їх продукції, повинен насторожити. Якщо всі інгредієнти – це рослинність, так чому б не оприлюднити склад. Численні експертизи цих легальних наркотиків показали, що формула досить проста. Так, майже всі види сумішей містять квіти і насіння дурману, латаття блакитний, насіння гавайської троянди. Крім того, все це приправлено різними хімічними речовинами, щоб посилити наркотичний ефект. До речі, в Європі багато хто з цих курильних сумішей вже заборонені.

Чому легальні наркотики дозволені?

Речовини, які входять до складу легальних наркотиків, і їх вплив досить добре відомі не тільки медикам і ботанікам, але і любителям психоделічних «подорожей». Однак популярністю в клубах такі суміші не користуються, тому що від них занадто неприємні побічні ефекти.

Потрібно сказати трохи про теорію. Відомо більше тисячі рослин, які можуть впливати на психіку людини. Однак у практиці використовується лише кілька з них. Справа в тому, що багато з цих рослин крім психотропних речовин містять сильні отрути, які важко вивести. А ось наркотики, наприклад, кокаїн, опіум, теж містять отрути, але їх легко очистити за допомогою нехитрих хімічних процедур, чого не можна зробити з рослинами, що входять до складу легальних наркотиків. Накопичені в організмі отрути і токсини можна вивести тільки за допомогою програми очищення, але це займе тривалий час.

Деякі виробники говорять, що ці легальні наркотики використовували колись шамани, тому в них можна бути впевненим. Але, мало хто знає, що при обрядах шамани вмирали від серцевих нападів, викликаних передозуванням. Деякі «знавці» пов’язували це з гнівом богів, хоча насправді, це було сильне отруєння.

Наркотики і здоров’я

Легальні наркотики небезпечні також з точки зору психічного здоров’я людей. Так, наприклад, їх заборонили в країнах європейського союзу через збільшене число самогубств, що сталися на тлі вживання наркотиків. Більше того, через повальне вживання легальних наркотиків зросла кількість неврозів і психозів.

Курильні суміші містять величезну кількість психоактивних речовин з токсичними отрутами. Ці легальні наркотики, як рулетка, ніколи не знаєш, де пощастить. Так, одні нічого не відчують, інші потраплять в захоплюючу подорож, треті – в чорну депресію.

Якщо в житті виникають складнощі, а вони виникають деколи навіть у найсильніших людей, то не потрібно вдаватися до наркотиків, нехай і легальних, для цих цілей існує одитинг, який допомагає розібратися в собі і надає життєві сили.

Легальні наркотики чи альтернатива?

Якщо ви прийняли рішення вжити наркотики, задайте спочатку собі питання, що ви хочете від них добитися, підставляючи під загрозу своє психічне здоров’я.

Якщо відповіддю буде просто пошук нових відчуттів, адреналіну, то можна просто зайнятися пейнтболом, гірським туризмом, рафтингом чи іншими екстремальними видами спорту. Від них ефекту значно більше, ніж від наркотиків, навіть легальних.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.