Водопровідна вода
Водопровідна вода

Хлорована вода, яка тече з-під крана в кожному будинку, може стати причиною харчової алергії на той чи інший продукт харчування. Справа в тому, що в такій воді міститься дихлорфенол, який входить до складу ще деяких товарів, призначених для прибирання приміщень.

Нещодавно американські вчені прийшли до висновку, що хлор, що міститься у воді, збільшує кількість людей, які страждають алергією.

Так, було проведено дослідження, в якому взяли участь більше 2200 чоловік. Алергологи встановили, що 411 осіб має харчову непереносимість, а майже 1000 чоловік страждає від алергії на різні речовини навколишнього середовища. Потім учасники здавали аналіз сечі, щоб встановити рівень дихлорфенола – продукту розпаду хлору. Було встановлено, що люди з високим вмістом цієї речовини в сечі на 80% більше стикалися з появою алергічних реакцій.

Фахівці провели дослідження і встановили, що цей продукт розпаду хлору міститься в деяких домашніх речах, наприклад, зубній пасті, засобах для вмивання, покриттях кухонного посуду і т.д. Згідно з отриманими даними багато експертів вважають, що через велике число оточуючих нас предметів з вмістом дихлорфенола, роль водопровідної води в цьому випадку не значна.

Статистика наводить такі дані, в Британії 10 мільйонів дорослих людей мають харчову алергію (проте вчені вважають, що ця цифра може бути перебільшена). Більш того, 4% дітей теж мають алергію. Алергія, як правило, проявляється на яйця, молоко, пшеницю, сою, а також на деякі види овочів і фруктів.

Лікарі радять людям частіше призначати консультації алерголога, який допоможе встановити алерген і призначить методи профілактики.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.