Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

Регіонали вимагають порушення кримінальної справи проти Арсенія Яценюка за зловживання в процесі виділення коштів на покупку і установку в ВР системи для голосування «Рада-3».

Про це заявив народний депутат від фракції «Партії регіонів» Владислав Лук’янов в ефірі телеканалу ТВі. Він сказав, що особисто звертатиметься до Генеральної прокуратури.

Лук’янов заявив, що кошти на цю систему виділили з бюджету ВР за одноосібним рішенням Арсенія Яценюка, який тоді був її головою.

«Коли ми говоримо про «Рада-3», то тут є питання зловживання бюджетними коштами. Ця система профінансована з порушенням законодавства і порядку використання бюджетних грошей. За таке чиновники низького рангу несуть кримінальну відповідальність», – заявив регіонал.

«Вже є не одна кримінальна справа за нецільове використання бюджетних коштів. Причетним до системи «Рада-3» є перша особа блоку «Батьківщина» Арсеній Яценюк, тому що не було узгодження з бюджетним комітетом, не було закладено фінансування цієї системи в кошторис ВР. Тобто бюджетні гроші, які не були використані на інші витрати, треба було повернути до державного бюджету», – висловив звинувачення на адресу опозиціонера Лук’янов.

Нагадаємо, ініціатором введення сенсорної кнопки був Арсеній Яценюк в період свого головування у ВР в 2007-2008 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.