Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 4

У компанії Sony розповіли, що нова версія консолі Playstation 4, що представлена ​​сьогодні, дозволить не тільки приймати, але і передавати ігри через мережу на різні пристрої.

В рамках цієї концепції, Sony зараз працює над мобільним додатком Playstation для iOS та Android, який дозволить власникам смартфонів використовувати їх девайси як другі екрани для гравців.

У Sony говорять, що через мобільні девайси-компаньйони також можна зв’язуватися з Playstation 4, щоб передавати на консоль по бездротовому зв’язку додаткові дані, такі як нові ігрові рівні, різноманітний контент та ін. Крім того, мобільні пристрої можна використовувати як “віддалені телевізори” , щоб в реальному часі спостерігати за грою інших людей.

Нагадаємо, що сьогодні в Sony презентували PS4, повідомивши, що у консолі будуть максимально широкі комунікаційні можливості і вона зможе працювати з широким спектром пристроїв. Хоча офіційної дати релізу PS4 поки немає, в Sony обіцяють, що консоль з’явиться приблизно до грудня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.