Робота стоячи
Робота стоячи

Люди, що працюють в офісах, повинні працювати стоячи, відмовившись від стільців. До такої думки дійшов доктор з Честерського університету Джон Баклі.

Якщо кожен день стояти на 3 години більше, ніж зазвичай, то за весь рік можна втратити до 3,6 кілограм. Саме тому Баклі говорить, що сидіти довго не потрібно.

Крім того, для зручності існують спеціальні високі комп’ютерні столи, за якими буде зручно працювати стоячи. Сам Джон Баклі працює якраз за таким столом, який, до речі, був зроблений ще в 1940 році.

Дієтолог впевнений, що відмова від стільців і робота в стоячому положенні допомагає в лікуванні ожиріння, тому що за кожні 3 години можна втрачати до 144 калорій.

За словами доктора, люди сидять на роботі, потім в машині, потім вдома перед телевізором. Все це може призвести до порушень обміну речовин, що спровокує незворотні наслідки. Надалі у людини з’явиться необхідність звертатися до центру зниження ваги. А ось такі невеликі зміни в способі життя допоможуть схуднути без дієт і, безсумнівно, нададуть сприятливий вплив на здоров’я людини.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.